Пролетни деловни аутфити за оние кои не сакаат да носат штикли секој ден | Trendseteri
Menu

Пролетни деловни аутфити за оние кои не сакаат да носат штикли секој ден

Елеганти и модерни на работа без високи потпетици


Иако можеби деловните комбинации изгледаат подобро со високи потпетици, сепак не значи дека не може да изгледате добро во рамни чевли.

Не сите жени обожаваат секојдневно да носат високи потпетици, но тоа не значи дека не може да бидете стилски облечени за на работа.

Во продолжение погледнете неколку идеи како да „се носите“ оваа пролет на рамно: