Женствени летни комбинации со гол грб | Trendseteri
Menu

Женствени летни комбинации со гол грб

Отворениот грб внесува доза сексапил во секоја комбинација, посебно кога е исончан по летниот одмор


Заводливиот тренд на фустани, комбинезони, маички и кошули со гол грб може да се носи за секојдневни, но и свечени прилики, бидејќи со еден единствен исечок постигнувате неверојатен ефект.

Кошулите со отворен грб може да ги комбинирате со кратки, летни шорцеви или светли фармерки.

Комбинезоните и мини фустанчињата одлично стојат со голем сламен шешир и големи обетки, додека вечерните елегантни фустани дополнете ги со високи сандали и малечка чантичка.

Погледнете ги можните комбинации…