Тие се славни, убави и не носат градник | Trendseteri
Menu

Тие се славни, убави и не носат градник

Тие се славни, убави и не се замараат за туѓото мислење: Овие светски ѕвезди не носат градник

 

Како поддршка на Националниот ден без градник многу познати дами продефилираа без него. Националниот ден без градник е наменет за промовирање на свеста за рак на дојки и помош за собирање на средства за истражување. Еве галерија со фотографии од познатите кои своите градници ги оставија дома пред да излезат.