Змиски принт и во зима | Trendseteri
Menu

Змиски принт и во зима

Стилска инспирација со змиски принт и за студени денови

 

Покрај леопардскиот принт, на модната сцена завладеа и змискиот принт.

Сакоа, чизми, панталони, чанти, ремени, блузи… овој актуелен моден тренд можете да го најдете речиси на секој излог.

Иако е малку ризичен за комбинирање, во продолжение погледнете стајлинзи кои се полн погодок, а вклучуваат креации токму со змискиот принт.