Почувствувајте го вкусот на Карибите | Trendseteri
Menu

Почувствувајте го вкусот на Карибите

Жешка атмосфера за ладните денови

 

Забава во стилот на Куба, со ритмови, музика, движења помешани со оригинален вкус од латино, салса, бачата, регетон.

-Се прашувате каде?

Локација Casa Cubana – во строгиот центар на градот, на кејот на Вардар.

Убаво место за добри дружби и забави. Бидете дел од најдобрата журка во нашиот град!

Неделна Агенда

 

Среда  : Latin Bachata Nihgt with KaDance
Четврток: Dj Guardijan Latin Trap Mix? Música ? Best Latino Trap
Петок: Dj Daskal & Ljupco Cedomirski Sax + Conga
Сабота:Dj Bobi Latin Hous Mix
Недела: 1aprilska zurka Best pop Latino Reggeton mix

За повеќе информации кликни тука