Магијата е насекаде: Villa Lumiere – Рај за сите сетила! | Trendseteri
Menu

Магијата е насекаде: Villa Lumiere – Рај за сите сетила!

Зрак Светлина Над Градот- Villa Lumiere

 

Доколку секое утро тешко се будите, бидејќи сте сонувале за својата совршена вила со волшебен поглед, ја имаме вистинската работа за вас.

Воодушевувачката Villa Lumiere е луксузна вила сместена на само 5.5 км од срцето на Скопје. Располага со 3 deluxe апартмани, сауна, џакузи, летен базен и приватен паркинг. Villa Lumiere ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасна панорама на Скопје. Место каде ќе можете вистински да се опуштите.

– Апартман 1 располага со спална соба, просторија за дневен престој, комплетно опремена кујна, сауна, џакузи и камин.

– Апартман 2 располага со спална соба + двокреветна соба, просторија за дневен престој, комплетно опремена кујна и џакузи и камин.

-Апартман 3 располага со спална соба, просторија за дневен престој, опремена кујна, сауна, џакузи, аквариум и електричен камин.

Разгалете ги вашите сетила и уживајте во погледот на градот.

           

За повеќе информации кликнете на нивна фејсбук страна Villa Lumiere.