Вежбајте како Мери Акиевска | Trendseteri
Menu

Вежбајте како Мери Акиевска

Почнете со потење во теретана!

 

Македонскиот шампион во бодибилдинг во категоријата “Miss Wellness” Мери Акиевска секојдневно напорно работи на своето тело, па така не не зачудуваат и резултатите кои оваа млада девојка ги постигнува.

Сите оние кои редовно ја следат на социјалните мрежи, имаат можност да видат како таа редовно вежба за да ја одржи нејзината совршена форма, а за сите вие кои мислите дека е лесно да се дојде до истата, погледнете ги нејзините видеа.