Македонката Вера Хаган со нова фотосесија | Trendseteri
Menu

Македонката Вера Хаган со нова фотосесија

Вера Хаган со нова фотосесија за светски бренд!

 

Познатата убавица, манекенката Вера Хаган од Штип излезе со нова фотосесија за познатиот светски бренд за костими за капење „Thaikila“.

Инаку, Хаган една од ретките македонки која што воопшто не се срами да ги покаже своите атрибути а својата кариера, покрај во Македонија, ја гради и надвор од државата со многу успешни проекти зад неа.

“Everybody can rock a bikini, swimsuit, unicorn onesie… whatever floats your boat. If you wear it with confidence, you will look hot. Thaikila swim are made for that”. – изјави Хаган за Трендсетери.

Следете ја Вера на instagram.