Згодната македонка знае како да ги искористи своите атрибути | Trendseteri
Menu

Згодната македонка знае како да ги искористи своите атрибути

 

Вера Хаган од прекрасен агол

 

Вера Хаган е уникатна, шармантна, згодна и пред се девојка која знае како да ги искористи своите атрибути.

Македонка по потекло од Штип која моментално живее и работи како модел во Милано, а исто толку барана и во Турција и Франција.
Летото го помина како работно така и шетајќи на луксузни дестинации како Мароко, Ибица, Бали но и на нејзината омилена дестинација – Грција.

Можеби не е дел од Викториините Ангели меѓутоа оваа убава и нескротлива девојка не се срами да ја покаже својата сензуалност со која веруваме дека и претстои блескава кариера.

 

Целосната фотогалерија на Вера Хаген пгледнете ја тука
ФОТОГАЛЕРИЈА

 

Погледнете го рекламниот спот на Вера!