Животот е поубав на плажа | Trendseteri
Menu

Животот е поубав на плажа

Бидете и вие дел од летната авантура

 

Ова лето се дружиме на Umbrellas Beach, Пефкохори, Халкидики.

Кафе, коктели, пијалоци и медитерански специјалитети подготвени од најдобриот мастер-шеф на Халкидики и сето тоа со поглед на кристалното плаво море.

За вашиот одмор да биде уште позабавен не ги пропуштајте летните спортови на вода.

Погледнете повеќе на Umbrellas Beach