Tropico Band – DejaVu | Trendseteri
Menu

Tropico Band – DejaVu

 

Тропико Бенд на отварањето на 3та сезона „афтерворк“ во DejaVu – Capitol Mall

 

Тропико бенд во петок ќе бидат главна атракција во популарниот кафе-ресторан Дежаву во Скопје. Бендот ке ја имаат таа чест да ја отвори третата сезона на автерворк забавите по кои е познат локалот. Љубителите едвај чекаат да започнат овие петочни забави зошто во Скопје веќе и нема каде да се оди. Предходните години во Дежаву дојдоа голем број домашни и балкански ѕвезди.

Забавата ќе почне во 17 часот со резидент DJ Zdravko со слоганот Крстарењето продолжува.

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536.