Тренди стил со предимензионирана облека | Trendseteri
Menu

Тренди стил со предимензионирана облека

Дали сте доволно храбри за ваков аутфит?

 

Дефинитивно модата влегува во нова димензија и сè поактуелни стануваат парчињата кои излегуваат од рамките на она што се смета за естетски убаво. Предимензионираните парчиња како сакоа, јакни или фармерки стануваат хит, а на овој тренди се поклонија и големите филмски и музички ѕвезди.