Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват | Trendseteri
Menu

Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват

Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват

Шпанскиот бренд “Loewe” во својата колекција за пролет/лето 2018 ги претстави необичните патики за кои се претпоставува дека следната година ќе бидат вистински хит.

Имено, се работи за модел на патики кој има заоблен врв и е инспириран од традиционалните обувки кои се носат во северно Мексико.

Can't take my eyes out of #loewess18 #dinausorshoes

A post shared by Alejandra B. (@alexmikelo) on

Loewe SS18. Amazing Dinosaur sneakers. #LOEWESS18 #sneakers #PFW

A post shared by -Tancrède- (@tancredelalun) on

Во продолжение погледнете што се ни носи овој бренд за идната сезона, па можеби нешто и ќе ви се допадне…