Бикини кои ги сакаме за ова лето | Trendseteri
Menu

Бикини кои ги сакаме за ова лето

Тренди бикини во кои ќе се заљубите на прв поглед


Ова лето во мода е апсолутно сè! Од драматични принтови, до чисти линии, од многу врвки со едноставни модели без прерамки…

Изборот е огромен, па оваа галерија нека ви послужи како инспирација што е модерно ако периодов се појавувате на плажа: