Топ 9 чанти "пар екселанс" | Trendseteri
Menu

Топ 9 Чанти “пар екселанс”

Модели што ќе ве однесат во друга димензија

 

Чантите се клучен моден додаток кој ја комплетира секојдневната комбинација, а ние за вас одбравме некои модели од најпознатите светски модни брендови.

Светските модни дизајнери беа навистина креативни, погледнете што препорачуваат…

Bottega Veneta

Prada

Alexander McQueen

Gucci

Dior

Fendi

Loewe

Louis Vuitton

Michael Kors