Ѕвезда на instagram | Trendseteri
Menu

Ѕвезда на instagram

Младата Тијана растура по социјалните мрежи

 

Младата струмичанка Тијана Пандевска, која живее во Скопје и е студент на Факултет за информатички науки и компјутерско инженерство, растура со над 40,000 фанови по instagram и Facebook .

Лежерна во фармерки, по мајчка или блуза како и во ноќен или и краток фустан, изгледот и аутфитот на Тијана го исполнува сечиво око.

Проценете сами и станете нејзин фан на Facebook или instagram