Фудбалски судија, а изгледа како да се симнала од модна писта | Trendseteri
Menu

Фудбалски судија, а изгледа како да се симнала од модна писта

Ја чека многу добра кариера во манекенството доколку некогаш одлучи дека судењето не е за неа

 

Русинката Татјана Забродина изгледа како фотомодел, но е одличен фудбалски судија. Никој не би и замерил да биде казнет од оваа девојка.

Младата Русинка изгледа одлично, но не е изгледот пресуден за нејзиното привлекување внимание.

Таа е арбитер во млада категорија, но руските медиуми пишуваат дека е прилично перспективна во тие води, така што наскоро би можела да суди и на сениорските натпревари.

На инстаграм константно поставува фотографии кои ја покажуваат нејзината женственост и убавина.

Tatyana Zabrodina @ Instagram