versace | | Trendseteri
Menu

Tag: versace

„Versace“ со најновата колекција

3694
Екстраваганта и совершена Модната куќа Версаче одамна го прекина презентирањето на колекциите висока мода со ревии и преку фотосесии…

Versace за пролет/лето 2019

2407
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

Версаче Versus кампања за…

1016
Версаче Versus кампања за пролет 2017 Британската моделка Adwoa Aboah и Zayn Malik, седнаа заедно зад објективот на познатиот…