ronaldo | Trendseteri
Menu

Tag: ronaldo

Роналдо го купи најскапиот…

4849
Уникатниот „Bugatti – La Voiture Noire“ во сопственост на Роналдо Португалскиот репрезентативец Кристијано Роналдо одамна е познат како љубител…

Ламборгинито на Роналдо вредно…

1043
Фудбалерот Кристијано Роналдо на Инстаграм се пофали со своето ново Ламборгини вредно 260.000 илјади долари. Автомобилот има 515 коњски…