Popeye | Trendseteri
Menu

Tag: Popeye

„Popeye“ прославува 6 години…

68474
6 години успешна приказна на фризерското студио „Popeye“ „Необичното“ фризерско студио Попај на денешен ден пред 6 години ја…

Фризерски салон – Popeye

6271
И во време на карантин треба да се зачува стилот   Пандемијата сите нè погодува, шти не значи дека…

Утринско кафе и нова…

3195
Уживајте во утринското кафе во салонот „Popeye“- Порта Влае   Во необичниот фризерски салон, има повеќе од класично кратење…

Понуда на која не…

3719
За да ве паметат и по матурската забава Real men go to real Barber! Фризерските салони на „Popeye“ со…

Бесплатно шишање

2750
Свечано отварање со гратис шишање и коктел Покана за присуство на свечено отварање20 ти март среда во 17 часот…

Гратис шишање

7102
Бесплатно шишање за сите! Не е шега! Во среда на 20. март, фризерскиот салон „Popeye 2“ ги отвара врaтите…