oscars | | Trendseteri
Menu

Tag: oscars

Oscars 2020

8451
Погледнете и проценете кои беа актерите со најдобриот аутфит   92-то издание на доделувњето на филмските награди „Oscars“. Иако…

„Медена земја“ за Оскар…

4954
„Медена земја“ во потесниот избор за номинации за Оскар во две категории После повеќе од 24 години повторно имаме…