Oscars 2020 | Trendseteri
Menu

Tag: Oscars 2020

Oscars 2020

8705
Погледнете и проценете кои беа актерите со најдобриот аутфит   92-то издание на доделувњето на филмските награди „Oscars“. Иако…

Oscars 2020

6794
Погледнете ги сите добитници на овогодишниот Оскар!   Академијата и оваа година изненади во одредени категории. Пред сè во…

„Медена земја“ без Оскар

9585
„Медена земја“ без Оскар, но со историски успех!   Тукушто заврши големиот светски спектакл „Оскари“ каде нашиот претставници од…