Monica Bellucci | | Trendseteri
Menu

Tag: Monica Bellucci

Како мајката, така ќерката

2105
„Deva Cassel“, ќерката на „Monica Bellucci“ во нова кампања на „Dolce Gabbana“ Преубава како мајкаси, „Monica Bellucci“ и привлечна…

Кралица на убавината и…

3499
Моника Белучи во фустани, во кои само таа изгледа одлично Привлечната Италијанка е без сомнение една од најубавите жени…

Најубавата жена во светот…

4677
Моника Белучи не престанува да изненадува и привлекува внимание   Една од најубавите жени во светот, за која постојано…

Моника Белучи – Како…

5002
Го прослави нејзиниот 54ти роденден. Но како изгледала пред 3 децении?!   Италијанката Моника Ана Марија Белучи кариерата најпрво…

12 цитати од Monica…

7230
Една од најсексепилните жени на планетата   Ѕвезда на италијанскиот филм и една од најсексипилните жени во светот, Monica…