melanija trump | Trendseteri
Menu

Tag: melanija trump

Меланија Трамп – дама…

2614
Меланија Трамп ги остави без здив сите присутни на инаугурацијата!   Заврши инаугурацијата на 45-тиот претседател на САД, Доналд…