madonna | Trendseteri
Menu

Tag: madonna

Мадона во нова акција

1966
Мадона, покрај тоа што учествувала во пишувањето на сценариото, таа исто така ќе го режира „Loved“, филм со геј…

Мадона вети секс пред…

2071
Мадона ја шокираше целата јавност: Ќе ви овозможам орален секс   Мадона (58) пред преполната сала Madison Square Garden…

Madonna

1924
Мадона тоа го прави најдобро   Кралицата на попот Мадона Луиз Чикони без конкуренција е вистинска модна икона. Со…