lamborghini | Trendseteri
Menu

Tag: lamborghini

Ламборгинито на Роналдо вредно…

1111
Фудбалерот Кристијано Роналдо на Инстаграм се пофали со своето ново Ламборгини вредно 260.000 илјади долари. Автомобилот има 515 коњски…