kim kardashian | Trendseteri
Menu

Tag: kim kardashian

Ким Кардашијан во чипка…

2904
Специјално издание на Ким, облечена во склад со тематскиот роденден на Леџенд Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кајне Вест…

Ким Кардашиан со оваа…

4219
Ким Кардашиан со оваа модна комбинација ги сокри сите свои недостатоци     Откако неодамна се најде на жестоки…

Kim Kardashian

1639
  Ким Кардашиан…контроверзна личност која што има што да покаже   Ким Кардашиан полни идната недела 36 години, кои…