Jimmy Choo | Trendseteri
Menu

Tag: Jimmy Choo

Шик деловен изглед на…

6153
Инспирација за стилски деловен изглед Секое утро најголем дел од времето го губиме пред гардероберот во потрага по совршената…

Апсолутно неодоливи дијамантски патики

3192
Ако ви се допаѓаат еве ја и цената   Мерлин Монро во култниот филм „Мажите сакаат плавуши“ пееше за…

Овие чевли 10 години…

3114
Трендовите доаѓаат и заминуваат, но овие чевли и понатаму опстануваат   Моделот на чевли кој помеѓу познатите дами е…