Irie Scratch | | Trendseteri
Menu

Tag: Irie Scratch

3 години највкусното кафе

4766
Роденденска забава со DJ Pancho, Irie Scratch и Nasty Во сабота 7. септември, Coffee Lab го прославува 3. роденден.…

Одлична журка со „Irie…

10801
Погледнете каква беше атмосферата во „Coffee Lab“ Уште една одлична журка во „Coffee Lab“„Irie Scratch“ успеа да ја вжешти атмосферата…

Irie Scratch

1872
Ветување за добра забава И оваа сабота се сели добрата забава надвор од Скопје!  Се прашувате зожто? – Затоа што…