horoskop | Trendseteri
Menu

Tag: horoskop

Хороскоп – Риби

1540
Љубовен хороскоп за Риби – месец март 2018та   Месец Март најмногу мистерија и изненадувања во исто време им…

Хороскоп – Водолија

1383
Љубовен хороскоп за Водолија – месец март 2018та   За Водолиите овој месец ќе биде во фаза на подготовка…

Хороскоп 2017та

2232
Хороскоп 2017та   Хороскопските знаци претставуваат дванаесет еднакви сегменти или дванаесет поделби на знаци. Според астрологијата, небесните феномени ги…
Риби

Риби

1958
Риби   20. Фебруари – 20. Март   Риби – жени Таа е нежна, мечтателна и воздржана по природа…
Овен

Овен

2015
Овен   21. Март – 20. Април   Овен – жени Жените Овен се бурни и полни енергија. Како…
Девица

Девица

3842
Девица   24. Август – 23. Септември   Девица – жени Таа има око за тоа што е најважно.…
Лав

Лав

2472
Лав   23. Јули – 23. Август   Лав – жени Кога жената Лав влегува во просторијата, можете да…
Рак

Рак

2034
Rak   22. Juni – 22. Juli   Рак – жени Грижлива и романтична. Понекогаш тивка и мила, понекогаш…
Близнаци

Близнаци

1618
Близнаци   21. Мај – 21. Јуни   Близнаци – жени Таа не сака ништо повеќе отколку постојана разноличност.…
Водолија

Водолија

1857
Водолија   19. Јануари – 19. Фебруари   Водолија – жени Таа е индивидуалист кој орворено и искрено го…