Golden Globe | Trendseteri
Menu

Tag: Golden Globe

Реакцијата на Џенифер Анистон…

3953
Бред Пит и Џенифер Анистон на „Златни Глобуси“ 2020   На овогодинешниот гламурозен настан „Златни Глобуси“ Бред Пит ја…

Најубавите фустани од доделувањето…

3619
Изненадувачки избор  на модните критичари   Се одржа 76-то по ред доделување Златен Глобус во хотелот Хилтон во Лос…