#Fenty | | Trendseteri
Menu

Tag: #Fenty

Fenty на Ријана излезе…

2982
Идеална маскара е онаа која истовремено е природна и дава драматичен изглед   Сите ќе се сложите дека изборот…

Брендот на Ријана со…

1057
Fenty со нова празнична колекција   Модниот бренд на Ријана, Fenty, кој доживеа глобален успех за краток период откако…

Модата на Британските Модни…

2825
Наоми Кемпбел, Ријана, Ирина Шејк, Џулија Робертс…   Големата ноќ на британската модна индустрија ги привлече најдобрите модни дизајнери,…