#Fendi | Trendseteri
Menu

Tag: #Fendi

Нова ера на Фенди…

3664
Фенди кампања 2020   Легендарниот моден дизајнер Карл Лагерфилд беше креативен директор на италијанската модна куќа Фенди од 1965…

Топ 9 Чанти “пар…

4941
Модели што ќе ве однесат во друга димензија   Чантите се клучен моден додаток кој ја комплетира секојдневната комбинација,…