Elena risteska | Trendseteri
Menu

Tag: Elena risteska

Елена Ристеска со нов…

3280
Елена Ристеска со нов сингл во дует со познат рапер од Русија   Нашата поп-ѕвезда Елена Ристеска ги поместува…

Елена Ристеска направи вистински…

3318
Елена Ристеска направи вистински спектакл во Струмица   Македонската мега-ѕвезда Елена Ристеска повторно на сцената!   Еленче #светскоанаше направи…

Елена Ристеска го промовираше…

7452
Елена Ристеска го промовираше спотот за новиот хит „Текила и лимон“   Нашата најпозната и најатрактивна поп-пеачка Елена Ристеска…

Елена…

3462
Новите фотографии на Елена нема да ве остават рамнодушни   Елена Ристеска на нејзината најнова фотосесија за магазинот „Unique“…