DejaVu | | Trendseteri
Menu

Tag: DejaVu

DejaVu – Предновогодишна програма

6637
Предновогодишна програма и понуда   Почитувани пријатели, Во пресрет на месец декември и сезоната на празници, би сакале да…

За Нова Година само…

2544
Дочек на Новата 2018та Година   Незаборавна забава заедно со нашите, спектакуларните… Blanca Band & DJ Zdravko. Влез по…

Саша Ковачевиќ во DejaVu

10245
Погледнете како беше на петочната „Afterwork“ забава во „DejaVu“ со Саша Ковачевиќ   Започна четвртата сезона  на AFTERWORK  забавите…

Галерија на Наташа Беквалац…

18498
Наташа Беквалац со феноменална журка во DejaVu   Погледнете ја галеријата од петочната AfterWork забава со Наташа Беквалац vo…

Роденденска мегасензација, Брена ќе…

15301
Мегаспектакл за третиот роденден на DejaVu!   Најпознатата музичка ѕвезда на  Балканот  LEPA BRENA ќе настапи на третиот роденден на…

Како беше на „Amadeus“…

6818
Галерија од петочната After Work забавa со Amadeus Band во DejaVu   Погледнете како си поминаа гостите на незаборавната…

Saša Matić во DejaVu

6663
Saša Matić на AfterWork забава во DejaVu   Популарниот пејач Саша Матиќ гостува на 03. Март на петочната AfterWork забаво во…

Галерија-Амар Гиле два дена…

8923
Амар Гиле два дена ги забавуваше гостите во „DejaVu“   Победникот на шоуто „Звездите на Гранд“ Амар Гиле во…

Еве како беше на…

9267
Еве како беше на петочната AfterWork забава со „Министарке“ во DejaVu   Девојките од Министирка со одлочен настап ја…

Размусливате каде за Нова…

3973
  Каде за Нова Година?  …во DejaVu!   Незаборавна забава заедно со нашите, спектакуларните… BLANCA BAND & DJ ZDRAVKO.…