converse | Trendseteri
Menu

Tag: converse

Новите Converse патики полни…

2062
The Converse x Millie Bobby Brown колекција   Актерката од “Stranger Things”, Millie Bobby Brown и Converse со уште…

Патика со традиција

2328
11 најпопуларни патики на сите времиња   Chuck Taylor All-Stars – Произведени во 1932 година Adidas San Smiths –…