Bugatti | | Trendseteri
Menu

Tag: Bugatti

Роналдо го купи најскапиот…

4533
Уникатниот „Bugatti – La Voiture Noire“ во сопственост на Роналдо Португалскиот репрезентативец Кристијано Роналдо одамна е познат како љубител…