Џеј Ло | Trendseteri
Menu

Tag: Џеј Ло

Најмодерни тренерки кои сите…

8917
Џеј Ло во гламурозно спортско издание   Латино дивата Џенифер Лопез, кога е во прашање модата ништо не препушта…

Џеј Ло во уште…

7014
Film Independent Spirit Awards 2020   Џенифер Лопез повторно не воодушеви со нејзиниот изглед, овој пат на “Film Spirit…

Долг фустан и чизми

4772
Најженствена модна комбинација Долгите фустани со интересни принтови се доста популарни овие денови, а на овој тренд не одолеа…

Џеј Ло ја открива…

2589
3 нешта кои секоја жена треба да ги има во својот гардеробер Џенифер Лопез дефинитивно е инспирација за повеќето…

Џеј Ло со фотографија…

5201
Џеј Ло со новата фотографија во костим за капење ги „фрли“ и мажите и жените во транс Очигледно годините…