#џет сет | Trendseteri - Part 2
Menu

Tag: #џет сет

Кајли Џенер се маскираше…

3768
Кој изглед повеќе ви се допаѓа? Кајли Џенер очигледно најмногу му се радува на Halloween. Таа се маскираше во…

Книгата на инстаграм-ерата на…

3659
Ријана на вистински начин ја испромовира нејзината биографија На промоцијата на својата биографска книга, Ријана се разголе во досега…

Дикаприо и Пит номинирани…

4558
Дикаприо главна машка улога, Пит споредна машка улога   Двајцата легендарни актери Леонардо Дикаприо и Бред Пит нема да…

Новите очила на Giorgio…

2377
Кејт Мос во новата колекција на Армани   Кејт Мос која е заштитно лице на Џорџо Армани, позира во…

Џенифер Анистон сруши Гинисов…

8105
12 милиони следбеници за 2 дена   Неодоливата Џенифер Анистон после долго колебање конечно реши да се приклучи на…

Стилот на познатите оваа…

4324
Модни стилови на познатите кои вреди да ги погледнете Стилот на светски познатите личности претставува вистинска модна инспирација за…