Џенифер Лопез | Trendseteri
Menu

Tag: Џенифер Лопез

Најмодерни тренерки кои сите…

8642
Џеј Ло во гламурозно спортско издание   Латино дивата Џенифер Лопез, кога е во прашање модата ништо не препушта…

Неодоливиот тренд!

8931
Стилска комбинација што мами погледи   Спојот на макси здолниште со боди или обична маица и не е некоја…

Џеј Ло во уште…

6895
Film Independent Spirit Awards 2020   Џенифер Лопез повторно не воодушеви со нејзиниот изглед, овој пат на “Film Spirit…

Стилот на Џеј Ло…

8088
Погледнете ја одблиску единствената Џенифер Лопез   Овој викенд Џенифер Лопез и Шакира со нивниот музички настап направија навиден…

Незаборавни жени во незаборавни…

5943
Иконски фустани кои ќе ги паметиме засекогаш   Познатите дами отсекогаш ни биле инспирација за модниот изглед и заедно…

Џеј Ло и Кендал…

10255
Версаче кампања за новата пролет/лето 2020 колекција   Во почетокот на новиот милениум пред 20 години појавата на Џенифер…

Долг фустан и чизми

4533
Најженствена модна комбинација Долгите фустани со интересни принтови се доста популарни овие денови, а на овој тренд не одолеа…

Овие познати дами ќе…

4243
Доколку посакувате витка фигура, тие се вистински пример за тоа   Понекогаш ни е потребна инспирација кога треба да…

Џенифер Лопез е новото…

3449
Ѕвездата на новата кампања   Атрактивната актерка и пеачка Џенифер Лопез ќе биде ѕвездата на новата кампања на брендот…

Џеј Ло ја открива…

2344
3 нешта кои секоја жена треба да ги има во својот гардеробер Џенифер Лопез дефинитивно е инспирација за повеќето…