#џемпери | | Trendseteri
Menu

Tag: #џемпери

Џемпери со бисерчиња

6082
Најубавите џемпери со „истурени“ бисерчиња по нив   Топлите плетки и џемпери се неизоставен дел од зимската гардероба, без…

Најтоплиот тренд на Инстаграм

3283
Џемпери кои ќе ве освојат со својот изглед…   Доколку имате Инстаграм, тогаш сигурно сте ги забележале. Социјалните мрежи…

Тренд аларм: oversized џемпери

3691
Кул начини како да ги комбинирате   Студените денови, па дури и оние раните пролетни, не можеме да ги…

Модели на џемпери кои…

1243
Сè што ви е потребно оваа зима се топли и удобни џемпери   За овој период од годината, едно…