јелена спенџарска | Trendseteri
Menu

Tag: јелена спенџарска

Јелена Спенџарска

5849
Во аутфит кој предизвикува многу фантазии Таа важи за најзгодната, најсекси и најубавата ТВ водителка во Македонија. Ја гледаме…

Jelena Spendzarska

7703
За Јелена е без конкуренција…   Атрактивната водителка од утринската програма на Канал5 изјави на нејзиниот Facebook профил дека е…