Јакна | Trendseteri
Menu

Tag: Јакна

Јакна која ве поврзува…

3752
Направена е така да го блокира сигналот на телефонот   Модниот бренд The Arrivals од Њујорк креираше генијално парче…

Chloè јакна од H&M

5230
Хит-јакна со потписот на Chloè, која е актуелен тренд и достапна за сите Популарните „хај-стрит“ брендови секоја сезона имаат…