чизми | Trendseteri
Menu

Tag: чизми

Пролетен фустан со чизми

12957
Идеална комбинација за меѓу-сезона За деновите кога зимата уште трае, но температурите некогаш се пролетни, оваа комбинација ќе ви…

5 модели на чизми…

4383
Ви ги претставуваме „bestseller“ моделите во светот, кој би ви помогнале доколку сте во потрага по ултра модерни чизми…

Постојано во тренд!

7726
Шик комбинации со единствениот пар чизми кој ви треба на минусни температури Со паѓањето на дневните температури, покрај топлите…

Највпечатливи чевли од модните…

5182
“Фрлете” поглед на најдобрите модели од сите модни недели Се наоѓаме во сезоната на светските модни недели, па затоа…

Најпосакуваните чевли

9361
LFW: Погледнете што ќе биде актуелно во 2020 година   Најпознатите светски куќи ги презентираа колекциите за сезоната пролет/лето…

Тренерка и чизми?! Ирина…

2697
Спортски и тренди   Драги мои трендсетерки, дали би се осмелиле да излезете надвор со тренерки и чизми? Веројатно…

Најмодерните чизми за оваа…

5443
Удобни, топли и тренди   Зимата е незамислива без удобни и топли чизми… Кога ќе падне снег и температурите…

Чизми со принт за…

3178
Земете ги работите во свои раце и чекорете напред   Зимата ни е пред прагот и веќе е познато…

Долг фустан и чизми

4306
Најженствена модна комбинација Долгите фустани со интересни принтови се доста популарни овие денови, а на овој тренд не одолеа…

Каубојките се повторно ИН

3042
Само за најхрабрите кои сакаат да бидат во центарот на вниманието Овој модел на чизми е повторно Ин од…