чанти | | Trendseteri
Menu

Tag: чанти

Топ 9 Чанти “пар…

2739
Модели што ќе ве однесат во друга димензија   Чантите се клучен моден додаток кој ја комплетира секојдневната комбинација,…

Најстилските Фенди чанти

2219
Fendi – синоним за луксузни аксесоари Светски познатата италијанска модна куќа Фенди, која е популарна по своите чанти, крзнени…

Големите чанти се повторно…

1288
Подгответе се за новиот тренд: Џиновски чанти   Правилото кое важи дека во женската чанта се наоѓа сè и…

Фенди со нова колекција…

2018
Fendi чанта наречена Карлиграфија   Италијанскиот моден бренд Фенди излезе со нова специјална чанта наречена Карлиграфија, во чест на…

Моден тренд – чанти…

2142
Чувствувајте се удобно во есента   Зарем има нешто подобро од топол и удобен кревет и перница? Без разлика…

Кендал Џенер со must…

6243
Кендал Џенер во кампањата на модната куќа Valentino Една од најпопуларните манекенки во светот Кендал Џенер е заштитно лице…

Чантата на Георгина Родригез…

2552
Чантата го засени нејзиниот сексепил   Најголемата љубов на фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо, 25-годишната Георгина Родригез привлекува внимание каде…

Чанти кои вечно ќе…

2875
Моден додаток без кој жените не можат   Било да се работи за некој класичен модел или чанта правена…

Највпечатливите чанти сликани на…

3568
Некоја од овие „ташни“ треба да поседувате до крај на 2018   Кога и да сте биле во ситуација…

Изборот на чантата и…

7118
Стилот на чантата ти ги открива тајните на твојот карактер     Секоја жена има свој единствен стил, особено…