#холивуд | Trendseteri
Menu

Tag: #холивуд

Металик тренд во Холивуд

6246
Холивудските ѕвезди не можеа да одолеат на овој тренд   Судејќи според фотографиите на доделувањето на Оскарите, металик е…

Најскапите фустани во историјата…

8460
Холивудските дами кои изгледаат како милион долари!   Кога ќе ги погледнете цените на овие тоалети, ќе ви се…

Холивудската ѕвезда воодушевена од…

3018
Сара Џесика Паркер за македонскиот документарец “Медена земја” Познатата холивудска актерка и продуцентка Сара Џесика Паркер, позната по улогата…