Холивудски ѕвезди | Trendseteri
Menu

Tag: Холивудски ѕвезди

Металик тренд во Холивуд

6021
Холивудските ѕвезди не можеа да одолеат на овој тренд   Судејќи според фотографиите на доделувањето на Оскарите, металик е…