фармерки | Trendseteri
Menu

Tag: фармерки

Модни комбинации со сив…

6240
Сив џинс- Полн погодок за оваа сезона   Во златната средина помеѓу вечно модерните фармерки и црните панталони, се…

Безвременски тренд

25894
Бела кошула и фармерки   Класичната бела кошула е парче облека кое може да се комбинира со апсолутно сè…

Витко тело со фармерки…

23195
Фармерките со висок струк му ласкаат на телото   Фармерките со висок струк нудат ретро – урбан шик, практични…

Фармерки и салонки

24219
Одлични комбинации со популарното дуо: Фармерки со салонки   Со почеток доаѓање на променливите температури, секојдневните, обични фармерки почнуваат…

Кошулата од свила во…

19900
Една модна формула со која секогаш ќе знаете што да облечете оваа пролет Ако сте вработени, а во еден…

Тајната на стилот е…

10211
Џинсот го сакаат сите жени, но тие го носат најдобро Не секогаш е важно што имате облечено, но секогаш…

Како да изберете идеални…

8014
Без оглед на величината и градбата, секој може да пронајде совршен пар фармерки   Ако ви се чини дека…

Најпосакуваните фармерки

8910
Овој модел ќе го обожаваат сите жени   Да се пронајде совршениот крој на фармерки кој добро ќе ни…

Софија Вергара како модна…

5133
Секогаш средена од глава до пети   Светските папараци ја “фатија” Софија Вергара (47) на обична дневна прошетка. Модерната…

Најпопуларните модели на фармерки

2927
Само за најхрабрите   Познати под називот “slouchy jeans”, претставуваат едни од најпопуларните модели на фармерки и панталони во…