тренд | Trendseteri
Menu

Tag: тренд

Правата комбинација може да…

18711
Како да ги комбинирате класичните парчиња облека на нов и тренди начин? Класичните модни комбинации, односно класиката како дел…

Задолжилтелни парчиња за дамите…

13224
Модни парчиња кои секоја дама треба да ги има во гардероберот од 30-тата   Независно од личниот вкус и…

Искинатите фармерки. Трендот продолжува!|

22481
Искинатите фармерки повторно помеѓу најактуелните трендови   За оваа сезона ни пристигнува омилениот тренд на вљубеничките во кул кежуал…

Комбинации кои ќе ве…

12791
Летни модни комбинации во кои ќе изгледате како манекенки   Сите ние обожаваме да носиме штикли бидејќи тие ги…

Комбинации за топлата сезона…

14034
Комбинирајте ги парчињата кои ги имате во вашиот плакар Дамите по светот ќе ве освојат со стилот и ќе…

Лето обоено во лаванда

2667
Тренд кој ќе сакате да го носите Без разлика дали ќе се одлучите за панталони, кошула, сако или здолниште,…