тифани трамп | Trendseteri
Menu

Tag: тифани трамп

Тифани Трамп – Ќерката…

2622
Запознајте ја помладата ќерка на Доналд Трамп   Тифани Трамп, помладата ќерка, крстена по најпознатата продавница за накит “Tiffany…